WSPIERAMY GLOBALNE MARKI

9hq - Twój najlepszy partner...

KOMPLEKSOWE INTEGRACJE

Produkcja się zmienia, potrzebne są nowe metody pozwalające na skuteczne sposoby zarządzania jakością. Wychodząc naprzeciw tym wymaganiom, aby móc zaproponować naszym klientom kompleksową integrację systemów jakościowo-produkcyjnych musimy łączyć rozwiązania. Metrologia, informatyka, automatyka, planowanie i analiza to podstawowe narzędzia, umożliwiające oferowanie kompleksowych rozwiązań, w których możemy zamknąć cały obieg produktu od elementu planowanie, przez wiarygodną akwizycję danych, bieżące zarządzanie i monitorowanie założeń, do ostatecznego raportowania.

Jesteśmy gotowi na przemysł 4.0 !!!

WSPÓLNIE OSIĄGNIEMY NAJLEPSZY EFEKT

Bazujemy na otwartych rozwiązaniach. Dzięki temu nie ograniczamy się do urządzeń z naszej oferty, ale integrujemy systemy wiodących dostawców urządzeń kontrolno-pomiarowych, takich jak Zeiss, QVI, Hexagon, Mitutoyo, Mahr, Jenoptik, VICIVISION oraz innych. Aby osiągnąć ujednolicony standard prezentacji, wizualizacji oraz raportowania nie musimy uzależniać się od jednej firmy, co w ostateczności daje szeroki wachlarz możliwości korzystania z oferowanych systemów od różnych dostawców. Bądźmy niezależni, to gwarancja swobodnego poruszania się.

Akwizycja i analiza danych procesowych, to jeden z nowoczesnych trendów jakościowych. Komunikujemy się bezpośrednio z PLC i możemy odnieść dane procesowe do danych jakościowych. Takie rozwiązania jeszcze w niedalekim czasie nie były możliwe.

Bądź niezależny !!!  Połącz analizę danych !!!

Sposób współpracy z nami

Konsultacja

Wsparcie w doborze oprogramowania do akwizycji i analizy danych oraz doradztwo w integracji sprzętu kontrolno-pomiarowych.

Instalacja

Stosując najnowsze technologie oraz systemy serwerowe uruchamiamy optymalne środowisko dla rozwoju systemów jakościowych.

Wdrożenie

Ujednolicamy, zarządzamy i centralizujemy dane jakościowe różnych stanowisk kontrolno-pomiarowych z różnych środowisk i od różnych dostawców.

Trening

Nasza wykwalifikowana kadra trenerska przekaże wiedzę w bardzo przystępny sposób, a warsztaty zostaną zrealizowane zgodnie z wymaganiami klienta i najlepszymi praktykami dedykowanych szkoleń.

O nas

9HQ Seehafer & Jendryczka Sp. j.
Podwiesk 3b
86-200 Chełmno
Polska

Kontakt

© 2021 9HQ. ALL RIGHTS RESERVED